Calendar
Committees
Constitution
Decisions
Forward plans
Meetings
Library
Outside bodies
Petitions
Search documents
Subscribe to updates
What's New
Your Councillors
Councillors on site - 16 April 2024
Location:
All locations
Town Hall, Peckham Road, London SE5 8UB
Harris Academy
Ellen Brown Centre
Charles Dickens School
Rockingham Community Centre
56 Southwark Bridge Road, London SE1 0AS
St George the Martyr
The Synergy Centre
The Albrighton Centre
Kingswood House
Herne Hill Baptist Church
Christ Church
Dulwich Library
St Mary Magdalene Primary School
St John's Church Hall
Links Community Centre
Alfred Salter School
The Aylesbury Day Centre
InSpire - the Crypt at St Peter's Church
The Pasley TA Hall
Thurlow Lodge Community Hall
55 Southwark Park Road, SE16 3TZ
55 Southwark Park Road, London SE16 3TZ
Christ Church
Learning and Development Centre
160 Tooley Street, Ground Floor
Finnish Church in London
G10
Shortwave Cinema
The Salmon Youth Centre in Bermondsey
St James Church
Oxford & Bermondsey Club
The Salvation Army Community Church
Jerwood Space
Harry Caddick Community Centre
Clemance Hall
Lomond House
The Blue Elephant Theatre
Clubland
Dulwich Grove United Reform Church
Kingsdale Foundation School
Dulwich Picture Gallery
East Dulwich Community Centre
East Dulwich Community Centre
Rye Oak Primary School and Children’s Centre
St Thomas the Apostle Church Hall
Ivydale Primary School
Rye Lane Chapel
John Donne Primary School
Sojourner Truth Community Centre
Harris Academy at Peckham
Bells Garden Community Centre
Tuke School
Camelot School
Alfred Salter Primary School
Bacon's College
The Norwegian Church in London
Walworth Academy
Walworth Methodist Church
Darwin Court
Elephant & Castle Shopping Centre
160 Tooley Street, London SE1 2QH
Date:
e.g. 31/12/2001
Include:
Councillors
Co-optees
Councillors on site
Name
Time
Councillor Jasmine Ali
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Naima Ali
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Rachel Bentley
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Cassandra Brown
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Ellie Cumbo
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Sam Dalton
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Esme Dobson
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Natasha Ennin
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Sam Foster
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Barrie Hargrove
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Jon Hartley
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Nick Johnson
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Sarah King
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Sunny Lambe
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Maria Linforth-Hall
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Richard Livingstone
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Darren Merrill
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Portia Mwangangye
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Reginald Popoola
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Charlie Smith
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Cleo Soanes
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Emily Tester
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B
Councillor Joseph Vambe
2.00 pm - 4.10 pm -
Corporate Parenting Committee
Councillor Kath Whittam
6.30 pm -
Planning Committee (Major Applications) B